روشن شدن پوست صورت و از بین بردن لک | مزوتراپی روشن کننده صورت چیست؟

مزوتراپی روشن کننده

درخشش و آب رسانی به پوست صورت، باعث ایجاد طراوت و شادابی در چهره می شود. پوست روشن و سالم و شاداب، همواره باعث جذابیت چهره افراد و جوانتر به نظر رسیدن انها خواهد شد. برای رسیدن به پوستی روشن و جوان، راه های زیادی وجود دارند. برخی از این راه ها گاها حتی موثر هم نخواهند بود.

اکثر افراد، استفاده از روش هایی مانند ماسک های صورت، کرم های روشن کننده، لایه برداری پوست، استفاده از محلول های مختلف بر روی پوست و … را تجربه کرده اند. نتایج اینگونه روش ها معمولا خیلی ضعیف و سرعت رسیدن به نتایج مطلوب، در اینگونه روش ها بسیار کم خواهد بود.
یکی از روش های پرکاربرد برای جوانسازی و روشن کردن پوست صورت، و دیگر نقاط بدن، مزوتراپی است. با استفاده از مزوتراپی روشن کننده، با انجام تزریق هایی در پوست و رساندن مواد مغذی به لایه های زیرین پوست، فعالیت رنگدانه ها از بین رفته و لک ها و تیرگی های صورت نیز از بین خواهند رفت.
بدین ترتیب، در کمترین زمان ممکن و با صرف هزینه مقرون به صرفه، بدون درد و خونریزی، شما پوستی روشن، جوان و شاداب خواهید داشت.

مزوتراپی وشن کننده پوست

مزوتراپی روشن کننده پوست چیست ؟

مزوتراپی برای درخشندگی و روشن شدن پوست، شامل چند تزریق کم عمق داخل پوستی ترکیبات اسید هیالورونیک و مواد مغذی مانند ویتامین ها، اسید های آمینه، آنتی اکسیدان ها، عصاره گیاهان و … می باشد.

ترکیب کوکتل روشن کننده پوست در مزوتراپی روشن کننده شامل گلوتاتیون، ویتامین C و اسید کوجیک می باشد که همگی از مواد روشن کننده پوست می باشند. این ترکیب ها در کنار سایر مواد مغذی، برای تغذیه پوست صورت و نرم شدن خطوط و روشنی و درخشندگی پوست صورت بسیار مفید و موثر می باشد.

با تزریق این ترکیبات به پوست، علاوه بر تحریک کلاژن سازی پوست از طریق وارد شدن سوزن ها به آن، مواد مفید برای پوست به سرعت وارد ان شده و باعث استحکام، روشن شدن پوست، از بین بردن چین و چروک ها و جوانسازی می شوند.

روشن کردن پوست صورت

مزوتراپی روشن کننده پوست چگونه است ؟

برای انجام مزوتراپی روشن کننده پوست، ابتدا پزشک متخصص، پوست صورت و یا ناحیه مورد نظر را با کرم بی حس کننده موضعی، بی حس می کند. سپس با استفاده از مواد ضد عفونی کننده، پوست را تمیز و ضد عفونی کرده و پوست آماده خواهد بود.

حالا نوبت تزریق هاست. کوکتل های روشن کننده از طریق تزریقات با سوزن های مخصوص مزوتراپی، وارد پوست می شوند.
این تزریق ها که بدون درد هستند، در عمق 1 تا 4 میلیمتری پوست انجام می شوند. بناراین مواد مزوتراپی به لایه های عمیق تری از پوست رسیده و در مقایسه با روش هایی مانند استفاده از کرم، بسیار سریعتر عمل خواهد کرد.

کوکتل روشن کننده پوست

رفع تیرگی دور چشم ، روشن کردن زیر چشم و اطراف

در مزوتراپی برای روشن شدن اطراف و زیر چشم، مواد مزوتراپی روشن کننده به اطراف چشم تزریق می شوند. این مواد به لایه ای از پوست که سلول های خونی در آن گردش می کنند، اعمال می شود. با استفاده از این تزریق ها، بافت اطراف چشم تغذیه شده و علاوه بر روشن شدن پوست، چین و چروک ها و پف زیر چشم نیز از بین خواهند رفت.

علاوه بر آن، وارد شدن سوزن ها به پوست این ناحیه نیز پوست را برای تولید کلاژن و الاستین بیشتر تحریک می کند. بدین ترتیب، با تولید کلاژن و افزایش استحکام پوست اطراف چشم، رفع تیرگی دور چشم  را نیز شاهد خواهیم بود.

رفع تیرگی دور چشم

مزایای مزوتراپی روشن کننده پوست

مزوتراپی روشن کننده در مقایسه با روش های دیگر روشن کردن پوست صورت و سایر نقاط بدن، مزایای زیادی نیز دارد. به عنوان مثال:
• این روش، کاملا بدون درد و خونریزی و کاملا ایمن می باشد.
• گردش خون را نیز در ناحیه تزریق بهبود می بخشد.
• نتایج حاصل از انجام آن سریع تر مشخص خواهد شد.
• روشی چند نتیجه ای محسوب می شود. علاوه بر رفع تیرگی پوست صورت و رفع تیرگی اطراف چشم، چین و چروک های پوست را از بین برده و لک های پوستی را نیز درمان می کند.
• پس از انجام این روش، نیاز به استراحت خاصی نخواهید داشت. می توانید بلافاصله بعد از هر جلسه، به فعالیت های عادی روزانه تان ادامه دهید.

مزایای مزوتراپی روشن کننده

تعداد جلسات مزوتراپی روشن کننده

هر کدام از جلسات انجام این روش، نهایتا 10 الی 15 دقیقه طول خواهد کشید. تعداد جلسات یک دوره از انجام مزوتراپی روشن کننده نیز برای همه افراد یکسان نیست.

با توجه به نوع پوست و شرایط بدنی افراد، تعداد جلسات مورد نیاز هر فرد، تنها توسط پزشک متخصص تعیین می شود. همچنین تعداد جلسات مشخص شده برای هر فرد از سوی پزشک باید به صورت کامل انجام شود تا نتایج مورد نظر به دست آیند.
فاصله بین جلسات مزوتراپی روشن کننده پوست، معمولا حدود یک ماه خواهد بود. این فاصله زمانی نیز توسط پزشک متخصص به طور دقیق مشخص خواهد شد.

تعداد جلسات مزوتراپی روشن کننده

ماندگاری مزوتراپی روشن کننده پوست

در حالت کلی، ماندگاری مزوتراپی روشن کننده در همه افراد یکسان نیست. میزان ماندگاری این روش، با توجه به شرایط پوستی و بدنی افراد، سبک زندگی و رعایت نکات لازم توصیه شده توسط پزشک، در افراد مختلف متفاوت می باشد.
استفاده از رژیم های غذایی و ورزشی مناسب و عادات سالم زندگی، می تواند به میزان زیادی در ماندگاری مزوتراپی روشن کننده و همه انواع مزوتراپی موثر باشد.

ماندگاری مزوتراپی روشن کننده

اقدامات قبل از انجام مزوتراپی روشن کننده

• قبل از انجام مزوتراپی از مصرف داروهایی مانند آسپرین و دیگر مسکن ها و همچنین ویتامین ای و دیگر داروهای رقیق کننده خون خودداری نمایید.
• از مصرف مشوبات الکلی از روز قبل از انجام این روش خودداری نمایید.
• از آفتاب گرفتن و استفاده از مواد برنزه کننده و یا استفاده از سولاریوم پرهیز نمایید.

مراقبت های بعد از انجام مزوتراپی روشن کننده

• پس از انجام این روش از شستن صورتتان تا چند ساعت خودداری نمایید.
• تا یک روز پس از هر جلسه از لوازم آرایشی بر روی پوست استفاده نکنید.
• از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب خودداری نمایید. در صورت خروج از منزل حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
• پس از انجام مزوتراپی روشن کننده نیاز به استراحت خاصی نخواهید داشت. می توانید بلافاصله به فعالیت های عادی روزانه تان ادامه دهید.

بهترین مرکز مزوتراپی در تهران

بهترین مرکز مزوتراپی، مرکزی است که در هنگام اعمال روش های مزوتراپی، نکات و وارد مهم ایمنی را نیز در نظر داشته باشد.
• مرکز تخصصی مزوتراپی باید قبل از انجام مزوتراپی، مشاوره قبل از انجام مزوتراپی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد.
• از متد ها و دستگاه های جدید و به روز دنیا استفاده کند.
• در انجام انواع روش های مزوتراپی، از پزشکان متخصص و به نام بهر گیرد.
• موارد بهداشتی را به صورت کامل رعایت نماید.
• از بهترین برند های مزوتراپی استفاده کند.
• دارای کادری مجرب و آموزش دیده برای انجام تمامی امور مربوط به خدمات موجود، باشد.

ما در بهترین مرکز مزوتراپی شمال تهران، با بهره گیری از پزشکان متخصص و کادری مجرب، آماده ارائه کلیه خدمات مزوتراپی به شما عزیزان خواهیم بود.
جهت تماس با مرکز و مشاوره رایگان با متخصصان ما، می توانید از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید.

بهترین مرکز مزوتراپی در تهران

هزینه مزوتراپی روشن کننده

هزینه انواع مزوتراپی، به عوامل گوناگونی بستگی دارد. با توجه به شرایط هر فرد و میزان مواد مورد نیاز برای مزوتراپی و همچنین تعداد جلسات تعیین شده از سوی پزشک، هزینه مزوتراپی برای افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه ها می توانید با مشاورین ما در مرکز تخصصی مزوتراپی تهران، تماس حاصل نموده و از طریق مشاوره با کارشناسان ما، اطلاعات لازم در خصوص انواع مزوتراپی را کسب نمایید.

تخفیف مزوتراپی

مرکز تخصصی مزوتراپی شمال تهران، با بهره گیری از پزشکان بنام و کادری مجرب، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان، در خصوص تمامی روش های مزوتراپی می باشد.

برای بهره مندی هر چه بیشتر شما عزیزان از خدمات ین مرکز، برای انواع مزوتراپی صورت، مزوتراپی لاغری، مزوتراپی غبغب، مزوتراپی سلولیت و … تخفیف هایی در نظر گرفته شده است.

شما می توانید از طریق تماس با مرکز و ارتباط با کارشناسان ما، اطلاعات لازم در خصوص تخفیف های ارائه شده را کسب نمایید.

1 دیدگاه دربارهٔ «روشن شدن پوست صورت و از بین بردن لک | مزوتراپی روشن کننده صورت چیست؟»

  1. بازتاب: چگونه ابروهای پرپشتی داشته باشیم؟ | مزوتراپی ابرو، مزایا،عوارض و هزینه - مزوتراپی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن