مزایای میکرونیدلینگ

مزایای میکرونیدلینگ |  میکرونیدلینگ برای چی خوبه؟

با مزایای میکرونیدلینگ آشنا شوید

درمان های زیبایی تزریقی اغلب به عنوان خط مقدم درمان های بازسازی و جوانسازی صورت در نظر گرفته می شوند. اما در حالی که ممکن است همه آنها بدون اینکه زیر تیغ جراحی قرار بگیرید نتایج فوری ایجاد کنند، اما کیفیت پوست اغلب در این روش ها نادیده گرفته می شود. حقیقت این است که وقتی نوبت به ایجاد تفاوت مشهود در چهره شما می رسد، مراقبت از پوست با کیفیت هر روز بر محصولات تزریقی برتری دارد. این در مورد تحریک تغییر در سلول های پوست شما برای ترغیب و هموار کردن راه برای پوستی بهتر که یکی از مزایای میکرونیدلینگ است صدق می کند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

درباره میکرونیدلینگ بیشتر بدانید!

 

تفاوت بین میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ چیست؟

معجزه میکرونیدلینگ نی نی سایت

میکرو و مزو نیدلینگ، در حالی که درمان ‌های کمی متفاوت از یکدیگر هستند، اما هر دو باعث تغییرات سریع می ‌شوند. با ایجاد زخم های بسیار ریز، واکنشی در بدن فعال می شود که موجب افزایش تولید کلاژن و الاستین می شود.

در میکرونیدلینگ از سوزن های بسیار نازک برای ایجاد سوراخ های بسیار ریز استفاده می شود. اگرچه آنها بسیار کوچک هستند، اما به اندازه کافی قابل توجه هستند که توانایی های طبیعی پوست ما را در ترمیم زخم ها فعال کنند.

میکرونیدلینگ با هدف تسهیل مسیر جذب مستقیم ‌تر برای محصولات مراقبت از پوست، زخم‌ های حاصل از سوراخ های فوق‌ الذکر را ایجاد می ‌کند. سپس یک کوکتل سفارشی مراقبت از پوست اعمال شده یا تزریق شده دقیقاً در جایی که بیشتر به آن نیاز است در پوست تزریق می شود.

درباره مزایای میکرونیدلینگ و مزوتراپی تلفیقی بیشتر بدانید

تفاوت اصلی این دو درمان در است. عمق نفوذ سوزن میکرونیدلینگ عمیق ‌تر است و واکنش لایه ‌های زیرین پوست را تحریک می ‌کند. از طرف دیگر، میکرونیدلینگ با استفاده از یک قلم مخصوص انجام می شود که به اندازه سوزن های میکرونیدلینگ به داخل پوست نفوذ نمی کند. اگرچه سوراخ ‌ها کم‌ عمق ‌تر هستند، اما به محصولات اعمال‌ شده اجازه می‌ دهند تا از لایه‌ های سطحی پوست عبور کرده و عمیق ‌تر جذب پوست شوند و این امکان را به وجود می ‌آورد که تغییرات حاصل شود.

به طور خلاصه، میکرونیدلینگ با ایجاد زخم‌ های عمیق ‌تر برای تسهیل پاسخ طبیعی بدن عمل می ‌کند، در حالی که محرک اصلی میکرونیدلینگ مراقبت از پوست است که زخم‌ های کم عمق‌ تر به سادگی مسیر مستقیم ‌تری برای جذب ایجاد می‌ کنند.

 

میکرونیدلینگ چیست و میکرونیدلینگ برای چی خوبه و مزایای میکرونیدلینگ چیست ؟

میکرونیدلینگ صورت خوبه نی نی سایت

از دست دادن کلاژن که اغلب با روند پیری همراه است منجر به افتادگی، از دست دادن شادابی و چروک شدن پوست می ‌شود. با افزایش سن، تولید الاستین پوست ما نیز کاهش می ‌یابد و باعث از بین رفتن حالت و فرم پوست می ‌شود.

با افزایش تولید این پروتئین های مهم ضد پیری، میکرونیدلینگ قادر است:

  • ظاهر خطوط و چین و چروک را کاهش دهد.
  • حالت پری و لطافت را به پوست برگرداند.
  • افتادگی پوست را رفع کند.
  • توانایی پوست برای حفظ فرم خود را بازیابی کند.
  • به بازگرداندن درخشندگی و شادابی به پوست کمک کند.

این روش درمانی معمولاً مورد علاقه کسانی است که خواهان دوران نقاهت کوتاه و در عین حال نتایج قابل توجه هستند. بر خلاف سایر درمان های مراقبت از پوست که نتایج قابل مقایسه ای را به همراه دارند، میکرونیدلینگ کمتر تهاجمی هستند.

در واقع، راز دستیابی به یک چهره عالی چیز پیچیده و غیرممکنی نیست. با ایجاد سوراخ‌ های ریز و کنترل‌ شده طی فرایند میکرونیدلینگ، پوست روشن ‌تر، سفت‌ تر و صاف ‌تر می شود، منافذ و میزان چین و چروک کاهش می یابند و تونی یکنواخت در پوست ایجاد می شود.

فیلم میکرونیدلینگ برای لک صورت

مشکلات ریشه ‌دار پوست، مانند کم‌ آبی، بهتر است از طریق استفاده یا تزریق ترکیبات مراقبت از پوست حاوی ویتامین و مواد معدنی برطرف شود. این بدان معنی است که میکرونیدلینگ همچنین راه حل مناسبی برای نواحی دارای لک مانند تیرگی زیر چشم است که از مزایای میکرونیدلینگ دور چشم به شمار می رود، زیرا آن را می توان در نواحی خاصی برای صاف کردن پوست استفاده کرد.

 

چگونه مزایای میکرونیدلینگ صورت نتایجی باورنکردنی دارد؟

میکرونیدلینگ برای لک صورت

نکته کلیدی در اینجا در پاسخ به بهبود زخم است. به طور خاص، پاسخ به بهبود زخم یک مرحله 4 قسمتی است:

فاز 1. هموتاز (1 تا 10 دقیقه)

فاز 1 تقریباً بلافاصله اتفاق می افتد. همانطور که ما کوکتل را روی پوست می ‌چرخانیم، پلاکت ‌ها فوراً آزاد می ‌شوند تا جریان خون را متوقف کنند و زخم را موقتاً ببندند.

فاز 2. مرحله التهاب (1 تا 3 روز به بالا)

در طول مرحله التهاب، ما پاسخ طبیعی بدن را برای بهبود زخم تحریک می کنیم. قرمزی و گرما را می توان در حالی که باکتری ها و مواد زائد از روی پوست پاک می شوند احساس کرد. پلاکت ها برای جلوگیری از خونریزی بیشتر تشکیل می شوند و همچنین فاکتورهای رشد را آزاد می کنند که برای القای کلاژن حیاتی است. پوسته پوسته شدن خشک را می توان در این مرحله تجربه کرد.

فاز 3. مرحله تکثیر (3 تا 10 روز به بالا)

در این مرحله، بدن رگ‌ های خونی جدید تشکیل می‌ دهد، فیبروبلاست ‌ها و کراتینوسیت‌ های جدید به تکثیر ادامه می ‌دهند. کلاژن جدید تولید می شود و با تشکیل بافت جدید رسوب می کند.

فاز 4. مرحله بلوغ / بازسازی (28 روز تا 2 سال به بالا)

در طی بلوغ و بازسازی، کلاژن و الاستین جدید در پیوندهای عرضی جدید و محکم تشکیل می ‌شود و سلول ‌هایی که دیگر مورد نیاز نیستند حذف می شود و درم (لایه ضخیم ‌تر داخلی پوست) پرتری ایجاد می ‌کنند، بافت اسکار صاف می‌ شود و لایه اپیدرم (سطح بیرونی پوست) سفت ‌تر می‌ شود.

 

چند روز بعد میکرونیدلینگ پوست خوب میشه؟

مزایای میکرونیدلینگ

در روزها و هفته‌ های پس از میکرونیدلینگ، ممکن است متوجه شوید که پوست تان می ‌سوزد یا احساس سفت شدن در آن می ‌کنید. برخی از افراد همچنین پوست شان خشک و پوسته پوسته می شود که با مرطوب کننده بهبود می یابد.

اکثر افراد به چندین جلسه میکرونیدلینگ نیاز دارند که معمولاً بین 3 تا 8 هفته از هم فاصله دارند. ممکن است 3 تا 6 ماه طول بکشد تا نتایج کامل را ببینید. پس از آن، ممکن است یک بار در سال برای حفظ نتایج به این روش نیاز داشته باشید.

 

ماندگاری میکرونیدلینگ

مزایای میکرونیدلینگ چیست

پتانسیل ماندگاری میکرونیدلینگ به پاسخ پوست هر فرد به درمان بستگی دارد، اما ما توصیه می کنیم اثرات آن را با دوره های منظم حفظ کنید. ما پیشنهاد می کنیم حداقل یک دوره 2 ماهه را قبل از شروع دوره جدید درمان فاصله بیاندازید – در عین حال ممکن است متوجه شوید که نتایج بسیار طولانی تر باقی می مانند.

ما یک دوره درمان 4 جلسه ای را با فاصله 6 تا 8 هفته برای حصول بهترین نتیجه توصیه می کنیم. با این حال، میکرونیدلینگ یک واکنش فوری را تحریک می کند. با شروع فرآیند بهبود زخم، متوجه خواهید شد که پوست تان در روزها و هفته های پس از درمان همچنان در حال بهبودی است.

 

آمادگی های لازم برای میکرونیدلینگ

مزایای میکرونیدلینگ صورت

قبل از درمان، درمانگران مطمئن خواهند شد که پوست به طور مناسبی آماده شده است. این شامل استفاده از کرم بی حس کننده برای اطمینان از یک فرایند بدون درد است، اما این مرحله همیشه ضروری نیست و بسته به تشخیص درمانگر دارد. انجام میکرونیدلینگ به این معنی است که با زمان بهبودی کمتر از 24 تا 48 ساعت می توانید روال عادی زندگی خود را بدون هیچ وقفه ای ادامه دهید.

ما یک دوره درمان 4 جلسه ای را با فاصله 6 تا 8 هفته برای حصول بهترین نتیجه توصیه می کنیم. با این حال، میکرونیدلینگ یک واکنش فوری را تحریک می کند. با شروع فرآیند بهبود زخم، متوجه خواهید شد که پوست تان در روزها و هفته های پس از درمان همچنان در حال بهبودی است.

با مزایای میکرونیدلینگ مو نیز آشنا شوید

 

آیا برای درمان آماده اید؟

مزایای میکرونیدلینگ
میکرونیدلینگ برای چی خوبه

اگر با مشکلات سطح پوست مانند جای جوش، تون و بافت دست و پنجه نرم می کنید یا اگر پوست تان به طور مزمن کم آب شده یا رنگ چهره تان علائم پیشرفته پیری مانند افتادگی و پف را نشان می دهد، میکرونیدلینگ بهترین درمان برای شما است.

معجزه میکرونیدلینگ تغییرات چشمگیری را در پوست ایجاد می‌ کند و راه را برای داشتن پوستی شاداب تر هموار می ‌کند.

قیمت میکرونیدلینگ صورت

 

بهترین مرکز میکرونیدلینگ در شمال تهران

چنانچه به دنبال یک مرکز زیبایی خوب در تهران به شما مرکز زیبایی خودمان را معرفی می کنیم.

مفتخریم اعلام کنیم مرکز زیبایی ما واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده ، دروس ، ظفر ، کدویی ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران)، کلیه خدمات زیبایی و لیزر را با نازل ترین قیمت ، توسط مجرب ترین متخصصان انجام می دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و همچنین اخذ نوبت از مرکز زیبایی ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.


شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع: victoriancosmetic5thavenue

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن