لاغری موضعی با مزوتراپی

لاغری موضعی با مزوتراپی | لاغری سریع شکم و پهلو بدون ورزش

Rate this post

لاغری موضعی با مزوتراپی

تصمیم برای کاهش وزن، یکی از بهترین کارهایی است که در صوت داشتن اضافه وزن، می توانید برای خودتان انجام دهید. راه های کاهش وزن غالبا بسیار متنوع می باشند.  یک برنامه خوب کاهش وزن، اغلب شامل رژیم غذایی و ورزش نیز هست. خداحافظی با چربی های اضافی در هر هفته غالبا بسیار دلگرم کننده است، اما گاهی به نظر می رسد دیگر لاغری نمی شوید و همین امر ممکن است باعث دلسرد شدن شما شود.
گاهی افراد با رسوبات چربی محبوس شده در قسمت هایی از بدن روبرو می شوند که نمی توانند آنها را از بین ببرند. در چنین موقعیتی، مزوتراپی بهترین گزینه برای شماست.
مزوتراپی یکی از جدید ترین روش های لاغری غیر تهاجمی است که در حال حاضر، جایگزینی برای لیپوساکشن در زنان و مردان می باشد. همچنین این روش، علاوه بر چربی، سلولیت را نیز در قسمت های مختلف بدن کاهش می دهد. بنابراین، برای داشتن اندامی ایده ال و پوستی زیبا، می توانید روی مزوتراپی حساب کنید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

لاغری سریع

مزوتراپی لاغری چگونه است

در مزوتراپی لاغری، محلول مخصوص مزوتراپی، از طریق سوزن های نازکی مستقیما به لایه های چربی و بافت همبند تزریق می شود. سپس محلول تزریق شده، یک واکنش شیمیایی همراه با فیزیولوژی بدن ایجاد می کند تا دیواره سلول چربی را شکسته و تجزیه مناطق محلی چربی را شروع کند.
در حقیقت هنگامی که محلول با سوزن های بسیار نازک به بافت چربی تزریق می شود، ابتدا لایه دوتایی غشای سلول چربی متورم و سفت می شود. سپس، ماده ای که مانند مواد شوینده عمل می کند ، تجزیه چربی را آغاز می کند و سلولهای چربی را به ذرات ریز چربی کوچک در اندازه نانو تبدیل می کند ( یک میلیونم میلی متر). فرایند نهایی در کبد اتفاق می افتد که چربی کاملاً به دی اکسید کربن و آب تجزیه می شود.

مزوتراپی لاغری چگونه است

5 دلیل برای اینکه مزوتراپی بخشی از برنامه کاهش وزن شما باشد

1.لاغری سریع

هدف از مزوتراپی تزریق و انتقال مواد خاصی به زیر پوست است که به هیچ وجه نمی توان به آنها دست یافت. محلول های مزوتراپی، حاوی مواد حل کننده چربی هستند که به سرعت کار می کنند. بیش از 95٪ بیماران مزوتراپی نتایج قابل مشاهده را در 2 جلسه اول مشاهده خواهند کرد.

2. لاغری تمام قسمت های بدن

مزوتراپی علاوه بر از بین بردن چربی های اضافی، برای رفع سلولیت نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بناراین می توان از ان برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو، لاغری بازوها و رفع غبغب و … نیز استفاده کرد.

3.چند منظوره بودن مزوتراپی

بسیاری از پزشکان، علاوه بر لاغری، از مزوتراپی برای رفع سلولیت، درمان آسیب های ورزشی، درمان ریزش مو، جوانسازی پوست، رفع لک های صورت و غیره نیز استفاده می کنند.

4.لاغری بدون درد و رژیم

در مزوتراپی لاغری، شما در واقع لاغری بدون ورزش، رژیم و بدون درد را انتخاب می کنید. با وجود اینکه در این روش از سوزن هایی برای ورود محلول مزوتراپی به پوست استفاده می شود، اما روشی کاملا بدون درد است.
قبل از انجام این روش، نواحی مورد نظر بوسیله کرم های بی حسی موضعی، کاملا بی حس می شوند. بنابراین شما هیچ گونه دردی را در طول این پروسه، احساس نخواهید کرد.

5. نیاز به استراحت خاصی بعد از مزوتراپی نیست.

بعد از هر کدام از جلسات مزوتراپی، شما به استراحت خاصی نیاز نخواهید داشت. بلافاصله بعد از هر جلسه، می توانید به کار و فعالیت های عادی روزانه تان ادامه دهید.

مزوتراپی لاغری شکم

مزایای مزوتراپی لاغری

• روشی بدون جراحی و کم خطر است.
• نیازی به استراحت بعد از انجام این روش نیست.
• علاوه بر از بین بردن چربی، جریان خون را نیز بهبود می بخشد.
• تخلیه لنفاوی را نیز بهبود می بخشد.
• پوست را جوان و شاداب می کند.
• پوست را نرم می کند.
• مزوتراپی می تواند شکم، دستگیره های عشق، بازو و رانها و غیره را نیز لاغر کند.

مزایای مزوتراپی لاغری

لاغری صورت با مزوتراپی

مزتراپی می تواند در رفع چاقی صورت و لاغر کردن آن نیز به کار رود. این روش که به شما امکان لاغری موضعی و از بین بردن چربی نواحی مورد نظرتان را می دهد، با انجام کارهایی از قبیل از بین بردن غبغب و از بین بردن چربی های نواحی خاصی از صورت، امکان لاغر کردن صورت را نیز به شما خواهد داد.
در مزوتراپی برای لاغری صورت، ابتدا کرم بی حس کننده روی پوست شما قرار داده می شود تا در طول انجام این روش، هیچ گونه دردی را حس نکنید.
سپس، مواد بی حس کننده از روی پوست پاک شده و صورت را بوسیله مواد ضد عفونی کننده، کاملا تمیز و ضد عفونی می کنند.
پس از آن، تزریق ها آغاز می شوند. تزریق ها در این روش، می توانند به صورت دستی و یا با استفاده از دستگاه تفنگ مانندی انجام شوند. تمامی تزریق ها در عمق 1 تا 4 میلیمتری پوست انجام می شوند.

لاغری صورت با مزوتراپی

مزوتراپی لاغری شکم چگونه است

در مزوتراپی لاغری شکم نیز، پس از بی حسی موضعی و ضد عفونی کردن محل تزریق ها، مواد مزوتراپی به نواحی از شکم که دارای چربی های اضافی هستند، تزریق می شوند.
در تصویر پایین، مراحل انجام این روش به ترتیب نشان داده شده است.

مزوتراپی لاغری شکم

فیلم مزوتراپی لاغری موضعی

مراقبت های بعد از مزوتراپی لاغری

بعد از انجام مزوی لاغری بیماران به رژیم غذایی مناسب، سطح هورمون تنظیم شده و رژیم ورزشی نیاز دارند. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که چربی های از بین رفته، بر نمی گردند.
همچنین پس از انجام مزوتراپی لاغری صورت، از قرار گرفتن در معرض آفتاب بپرهیزید و در مواقع خروج از منزل، از محصولات ضد آفتاب استفاده نمایید.

مراقبت های بعد از مزوتراپی لاغری

عوارض مزوتراپی لاغری

عوارض خفیفی که پس از انجام مزتراپی ممکن است مشاهده کنید:
• قرمزی
• تورم خفیف
• کبودی خفیف
• خارش محل های تزریق
• درد خفیف در محل تزریق
می باشند. تمامی عوارض احتمالی ذکر شده کاملا طبیعی و نرمال می باشند و ظرف 1-2 روز برطرف خواهند شد.

عوارض مزوتراپی لاغری

ماندگاری مزوتراپی لاغری

ماندگاری مزوتراپی لاغری تا میزان زیادی به سبک زندگی افراد و همچنین شرایط بدنی آنها بستگی دارد. پس از انجام مزوتراپی لاغری، لازم است از رژیم های تغذیه ای و ورزشی مناسب استفاده کنید. همچنین پرهیز ار مصرف مشروبات الکلی و غذاهای ناسالم نیز می تواند به میزان زیادی بر ماندگاری این روش، تاثیر گذار باشد.
ماندگاری این روش در همه افراد یکسان نمی باشد اما در صورت رعایت موارد فوق، ماندگاری دائمی نیز گزارش شده است.

تاثیر مزوتراپی لاغری


چه کسانی نمی توانند مزوتراپی لاغری را انجام دهند ؟

انجام مزوتراپی لاغری برای افرادی که دارای اضافه وزن زیاد هستند، مناسب نمی باشد. زیرا مزوتراپی لاغری، تنها برای لاغری موضعی موثر می باشد و روشی برای کاهش وزن نیست.
همچنین افرادی دارای حساسیت های پوستی، دیابت، بیماری های خود ایمنی، افراد باردار و مادران شیرده، برای انجام این روش مناسب نمی باشند.
در صورت استفاده از هر گونه داروی خاص نیز، قبل از انجام مزوتراپی باید پزشک خود را از مصرف این داروها مطلع سازید.

تعداد جلسات مزوتراپی لاغری

تعداد جلسات در مزوتراپی لاغری، به انباشتگی چربی، ناحیه مورد نظر و شرایط بدنی افراد بستگی دارد. تعداد جلسات برای همه افراد یکسان نمی باشد و در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.
تعداد جلسات مورد نیاز برای انواع مزوتراپی، تنها توسط پزشک متخصص تعیین خواهد شد.
همچنین فاصله بن جلسات نیز معمولا حدود یک ماه خواهد بود.

تعداد جلسات مزوتراپی

هزینه مزوتراپی لاغری

هزینه مزوتراپی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. با توجه به شرایط هر فرد و میزان مواد مورد نیاز برای مزوتراپی، و همچنین تعداد جلسات تعیین شده از سوی پزشک، هزینه مزوتراپی برای افراد مختلف، متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از هزینه ها می توانید با مشاورین ما در مرکز تخصصی مزوتراپی تهران، تماس حاصل نموده و از طریق مشاوره با کارشناسان ما، اطلاعات لازم در خصوص انواع مزوتراپی را کسب نمایید.

تخفیف مزوتراپی لاغری

مرکز تخصصی مزوتراپی شمال تهران، با بهره گیری از پزشکان بنام و کادری مجرب، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان، در خصوص تمامی روش های مزوتراپی می باشد. برای بهره مندی هر چه بیشتر شما عزیزان از خدمات ین مرکز، برای انواع مزوتراپی صورت، مزوتراپی لاغری، مزوتراپی غبغب، مزوتراپی سلولیت و …. تخفیف هایی در نظر گرفته شده است. شما می توانید از طریق تماس با مرکز و ارتباط با کارشناسان ما، اطلاعات لازم در خصوص تخفیف های ارائه شده را کسب نمایید.

مرکز تخصصی مزوتراپی تهران

مرکز تخصصی مزوتراپی شمال تهران، با استفاده از جدید ترین دستگاهها و متد های روز دنیا و با بهره گیری از پزشکان متخصص و کادری مجرب، مفتخر به ارائه کلیه ی خدمات پوست و مو و زیبایی و انواع مزوتراپی می باشد.
برای آشنایی بیشتر با این مرکز تخصصی و خدمات ما، از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

مرکز تخصصی مزوتراپی لاغری

5 دیدگاه دربارهٔ «لاغری موضعی با مزوتراپی | لاغری سریع شکم و پهلو بدون ورزش»

  1. بازتاب: بهترین روش برای لاغری: آیا مزوتراپی برای لاغری موثره؟ سریع ترین راه لاغری شکم و پهلو؟

  2. بازتاب: بهترین روش برای لاغری: آیا مزوتراپی برای لاغری موثره؟ سریع ترین راه لاغری شکم و پهلو؟

  3. بازتاب: چگونه ابروهای پرپشتی داشته باشیم؟ | مزوتراپی ابرو، مزایا،عوارض و هزینه - مزوتراپی

  4. بازتاب: لاغری بازو | سریع ترین راه برای لاغر کردن بازو و ران بدون ورزش - مزوتراپی

  5. بازتاب: بهترین مرکز مزوتراپی | همه چیز درباره مزوتراپی، تخفیف، هزینه و مزایا - مزوتراپی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن