مزوتراپی برای لک صورت

مزوتراپی برای لک صورت نی نی سایت

مزوتراپی برای لک صورت 

پوست اولین سد دفاعی خارجی بدن محسوب می شود و به همین دلیل هر روز در معرض انواع صدمه های فیزیکی و شیمیایی محیطی خارجی و داخلی است پس بیشتر دچار تغییرات ظاهری مانند چین و چروک، لک، خشکی و … می شود.
قسمت هایی از پوست که سبب استحکام پوست می شود از رشته هایی به نام کلاژن و الاستین تشکیل شده است. این رشته ها طی روند پیری و آسیب های محیطی ساختار خود را از دست می دهند و طول آنها افزایش می یابد. به همین دلیل، شل و بی استحکام می شوند که نمود بیرونی آن ایجاد شلی و چین و چروک در پوست است.
خیلی از افراد دنبال راه حل هایی برای رفع چین و چروک و درمان لک‌های صورت خود هستند. روش‌ها و درمان‌های زیادی برای رفع لک‌های روی صورت وجود دارد. در ادامه نحوه مزوتراپی برای لک صورت، عوارض مزوتراپی برای لک صورت و مراقبت بعد از مزوتراپی صورت را بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید…

فیلم مزوتراپی لک صورت

علل ایجاد لک های پوستی

لک های پوستی به قسمت هایی از پوست که دچار تغییر رنگ شده اند، گفته می شود. لک های پوستی بسیار شایع هستند و علل مختلفی دارند. می توان گفت انواع بیماریها، بارداری، آفتاب و مشکلات التهابی شماری از شایع ترین علل تغییرات رنگ پوست به شمار می آیند. لک‌های صورت می‌توانند به دلایل مختلفی به وجود بیایند که بسته به عوامل محیطی، سن، آفتاب، حساسیت و… متفاوت است.

لک های پوستی معمولا در بخش های خاصی از بدن و در اثر تفاوت در میزان ملانین سلول ها به وجود می آیند. ملانین ماده ای است که رنگ پوست را ایجاد می کند و وظیفه ی حفاظت از پوست را برعهده دارد. در بخش هایی از پوست که تولید ملانین بالا است، رنگ پوست نیز تیره تر می شود.

برخی از لک ها در فصل تابستان بدلیل تابش شدید آفتاب بر روی پوست پدید می آیند و برخی دیگر بر اثر تغییرات هورمونی بدلیل بارداری و.. بوجود می آیند که معمولا از راهکارهای خانگی برای درمان لک صورت استفاده می کنید اما این راهکارها زودگذر هستند و نمی توان لک های قوی را از بین برد. بهترین راهکار برای درمان قطعی لک صورت مزوتراپی می باشد. با مزوتراپی صورت برای همیشه با لک های صورتتان خداحافظی کنید.

راهکار درمانی لک پوستی

راهکار درمانی لک پوستی چیست؟

 • آراف فرکشنال
 • میکرونیدلینگ
 • مزوتراپی لک

آراف فرکشنال چیست؟

رفع خطوط صورت، جوانسازی و لیفت صورت با دستگاه آراف فرکشنال امکان پذیر است. در آراف فرکشنال سوزنی که از پیشرفته ترین انواع آراف می باشد از سوزن های بسیار ریز با قطر 120 میکرون استفاده می شود که تا عمق 2 میلی متر پوست نفوذ می کنند و امواج رادیوفرکانسی را به عمق پوست می فرستند. این کار باعث تحریک کلاژن سازی می شود.

دستگاه آراف فرکشنال از بهترین دستگاهها برای جوان سازی پوست محسوب می شود. این دستگاه با استفاده از لیزر RF (رادیوفرکانسی) روی بافتهای پوستی تاثیر می گذارد و باعث جوانسازی سلولهای پوستی می شود.
بهترین حالت این می باشد که آراف فرکشنال 3 جلسه با فاصله 2 تا 4 هفته انجام شود.

نتایج اصلی آراف فرکشنال:

 • جوانسازی و لیفت پوست
 • درمان منافذ باز صورت
 • رفع غبغب
 • شفاف شدن بیشتر پوست
 • رفع خطوط و چین ها، خط خنده و …

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ (Collagen Induction Therapy) توسط یک قلم که در سر آن سوزن های ریزی تعبیه شده و باعث ایجاد صدها حفره های نازک روی قشای خارجی پوست می شود، انجام می شود.

این روش دو هدف را دنبال می کند:

1– با ایجاد سوراخ های میکرونی روی پوست شرایطی را ایجاد می کند تا سرم های مخصوص بتواند جذب قشای داخلی پوست شده تا نتایج بهتری را جهت ترمیم و بازسازی پوست ایجاد کند.

2– سوراخ های کوچک ایجاد شده توسط دستگاه میکروپن، باعث می شود پوست با تولید کلاژن و الاستین شروع به بازسازی خود نماید. این فرایند باعث بهبودی چین و چروک، خطوط ریز، جای جوش، زخم ها و منافذ می شود.

در بعضی از دستگاه های درماپن، سرم و مواد مغذی همزمان با ایجاد حفره های میکرونی در پوست تزریق می شوند، ولی عموما ابتدا سرم یا مزو روی پوست مالیده شده بعد جهت نفوظ این مواد، با درماپن روی پوست حفره های ریز ایجاد می گردد.

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی روشی است که در گذشته برای درمان برخی از بیماری ها و به منظور کاهش درد بعضی از بیماران مورد استفاده قرار می‌گرفت.
امروزه مزوتراپی یکی از روش های درمانی و زیبایی پوست است که در دسته شیوه های تزریقی قرار می گیرد. یعنی در این روش مواد ویژه ای با خاصیت درمانی به زیر پوست تزریق می شود. این مواد خاص با توجه به مشکل شما تعیین می شوند. مواردی همچون عصاره های گیاهی، ویتامین ها و آنزیم ها، داروها و هورمون ها از جمله مواردی هستند که در طی مزوتراپی به صورت موضعی به درون پوست توسط متخصص پوست تزریق می شوند. امروزه مزوتراپی یکی از روش های درمانی و جوانسازی مشهور در جهان و به ویژه اروپا است.

درمان لک با مزوتراپی لک

درمان لک با مزوتراپی لک

در این روش داروها و مواد مورد نیاز پوست مانند آنزیم ها، ویتامین ها و هورمون ها به صورت مستقیم به زیر پوست و در محل لک تزریق می شود. به همین دلیل اثرگذاری بیش تر و ماندگارتری نسبت به سایر روش های درمان لک دارد.

چند جلسه مزوتراپی برای لک صورت لازم است؟

همانطور که می دانید پیشگیری بهتر از درمان است. اگر پاک سازی پوست به موقع و با روش های مناسب صورت پذیرد فرد جوانی و شادابی پوست خود را حفظ می کند و از ایجاد ضایعات پوستی مانند آکنه، چین و چروک، لک و سایر عوارض جلوگیری بعمل می آورد.
تعداد جلسات متناسب با نوع لک، توسط پزشک تعیین می گردد. فاصله جلسات 1 ماه می باشد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

مزوتراپی صورت برای لک

مزوتراپی صورت برای لک (مزو لک صورت) و یا درمان‌های دیگر مثل مزوتراپی زیر چشم یک روش موثر برای جوانسازی صورت، پوست و درمان لک صورت است که با تزریق ویتأمین‌ها، آنزیم‌ها، هورمون‌ها و… با سوزن‌های ریز مخصوص در ناحیه میانی پوست صورت توسط متخصص پوست انجام می‌شود. درمان مزوتراپی صورت یا مزو صورت در چند جلسه انجام می‌شود. تعداد دفعات لازم جهت مراجعه و درمان مزوتراپی صورت برای لک به نوع پوست و مقدار لک‌ها و عوامل دیگری در هر فرد متفاوت است.

نحوه مزوتراپی صورت برای لک

برای درمان لک‌های صورت راه‌های مختلفی وجود دارد ولی بسیاری از آن‌ها دائمی نیستند و نمی‌توان به عنوان درمان قطعی از آن استفاده کرد. روش مزوتراپی صورت برای لک‌ها به این صورت است که با چند جلسه درمان توسط متخصص پوست کاملاً از بین ‌می‌روند.
در این روش چون دارو به صورت مستقیم روی قسمت آسیب دیده یا لک صورت تزریق می‌شود تأثیر‌گذاری بالایی دارد و پس از گذشت چند جلسه شما معجزه آن را خواهید دید.

مزوتراپی بهتر است یا بوتاکس

مزوتراپی بهتر است یا بوتاکس

عده‌ای بر این باورند که بوتاکس صورت هم می‌تواند درمان مشابه مزوتراپی صورت را انجام دهد ولی به جرئت می‌توان گفت این روش در مقایسه با بوتاکس بسیار قوی‌تر است. عوارض تزریق بوتاکس به این صورت است که با تزریق مواد عضلات صورت دستکاری می‌شوند ولی در مزوتراپی با تزریق ویتأمین‌ها و موادی مانند آن باعث بیشتر شدن جریان خون و آبرسانی صورت می‌شوند که در نتیجه آن نه تنها با مرور زمان لک‌ها از بین ‌می‌روند بلکه باعث اصلاح ناهمواری‌های پوست نیز می‌شود. همچنین مزوتراپی روند افت صورت را کند می‌کند.

مزوتراپی صورت برای از بین بردن لک مناسب چه کسانی است؟

درمان مزوتراپی صورت برای افرادی که پوستشان دچار آفتاب سوختگی شده یا خال‌های ریز دارند و یا کک و مک دارند توصیه می‌شود. برخی بیماری ها مانند ملازما و … لک هایی را روی صورت به وجود می آورند. در این شرایط نیز با مزوتراپی صورت میتوان این لک‌ها را تحت نظر پزشک متخصص پوست درمان کرد.

مراقبت بعد از مزوتراپی صورت

برای شروع درمان ابتدا باید به پزشک متخصص پوست مراجعه کرده و با او مشورت کنید، متخصص پوست باید کاملاً از وضعیت سلامت و دارو‌های مصرفی شما آگاه باشد، چراکه استفاده از بعضی دارو‌ها قبل از انجام مزوتراپی تداخل ایجاد می‌کند.
از آنجایی که این روش درمان، تهاجمی نیست بعد از انجام آن به مراقبت زیادی هم نیازی ندارد و فقط با رعایت نکات زیر می‌توان از پوست صورت خود مراقبت کرد:
۱. در معرض نور آفتاب قرار نگیرید.
۲. ورزش و فعالیت‌های سنگینی که باعث تعریق زیاد می‌شوند را انجام ندهید.
۳. مدتی بعد از انجام مزوتراپی صورت برای لک از رفتن به سولار خودداری کنید.
۴. بعد از تزریق و برای کاهش التهاب از یخ استفاده کنید.
۵. دارو‌های تجویز شده توسط پزشک متخصص پوست را مرتب مصرف کنید و برای مراجعات منظم جلسات مزو کوتاهی نکنید.
مزایای مزوتراپی

مزیت های مزوتراپی:

 • روشن‌تر و شفاف‌تر شدن پوست صورت
 • کاهش چین و چروک
 • سفت شدن و استحکام پوست
 • مقرون به صرفه بودن
 • بعد از مزوترابی صورت بستری شدن یا مراقبت زیادی نیازی ندارد.
 • تغذیه پوست و افزایش خون‌رسانی و آب‌رسانی به پوست

معایب مزوتراپی:

 • درد خفیف
 • تورم و التهاب
 • حساسیت و خارش
 • سرخ شدن و کبودی
 • در مواردی امکان عفونت پوست وجود دارد که البته همه این مشکلات اگر تحت نظر پزشک متخصص پوست باشد برطرف خواهد شد.
 • برخی افراد از جمله زنان باردار، افرادی که بیماری‌های خود ایمنی دارند، افرادی که حساسیت‌های دارویی و غذایی دارند و همچنین کسانی که عفونت باکتریایی پوست دارند نمی‌توانند این درمان را انجام دهند.

عوارض مزوتراپی برای لک صورت

چنانچه مرکز زیبایی معتبری را انتخاب کنید هیچ گونه عوارضی ندارد. در مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی انتخاب ما برای شما محصولاتی معتبر با اثربخشی بالا می باشد.
کلیه ایام هفته مشاوره با پزشک رایگان می باشد.

قیمت مزوتراپی صورت

هزینه انواع مزوتراپی، به عوامل گوناگونی بستگی دارد. با توجه به شرایط هر فرد و میزان مواد مورد نیاز برای مزوتراپی و همچنین تعداد جلسات، هزینه مزوتراپی برای افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه ها می توانید با مشاورین ما در مرکز تخصصی مزوتراپی تهران، تماس حاصل نموده و از طریق مشاوره با کارشناسان ما، اطلاعات لازم در خصوص انواع مزوتراپی را کسب نمائید.

بهترین مارک داروی مزوتراپی صورت 

بخش عظیمی از نتایج مزوتراپی صورت به کیفیت برند و مواد وابسته است. به شیشه های حاوی داروی مزوتراپی در صنعت پزشکی، ویال مزو یا کوکتل مزو گفته می‌شود. در ادامه مطلب با بهترین برندهای مزوتراپی صورت آشنا می شویم.

کوکتل مزوتراپی صورت رویتاکر (Revitacare) فرانسه

 1. کوکتل جوانساز رویتاکر 502 (مناسب پوست با آسیب‌های خفیف)
 2. کوکتل جوانساز رویتاکر 516 (مناسب پوست با آسیب‌های متوسط)
 3. کوکتل جوانساز رویتاکر 532 (مناسب پوست با آسیب‌های زیاد)
 4. كوكتل لیفت رویتاکر STRETCHCARE: هدف اصلی این کوکتل سفت کردن پوست است و همچنین خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌بخشد.
 5. کوکتل جوانساز و ترمیم کننده رویتاکر 715: این کوکتل با روند پیری پوست مبارزه می‌کند و پوست به صورت طبیعی نرم‌تر و روشن‌تر به نظر می‌رسد.

کوکتل مزو صورت FUSION اسپانیا

 1. کوکتل لیفت صورت فیوژن F-LIFT+FACE: از این کوکتل برای بهبود بافت پوست و کاهش افتادگی پوست استفاده می‌شود.
 2. کوکتل آنتی آکنه و منافذ فیوژن F-ACN: تمرکز این کوکتل بر روی مشکلات پوست چرب و منافذ باز پوست است. این کوکتل با تاثیرات ضد التهابی و ضد میکروبی آکنه‌ها را مهار می‌کند.
 3. کوکتل ضد لک فیوژن F-RADIANCE: برای رفع لک‌های تیره و یکنواخت کردن رنگ پوست است. عناصر فعال این محصول تولید ملانین‌های پوستی (رنگدانه‌ها) را مهار و کنترل می‌کند.
 4. کوکتل آبرسان فیوژن F-HA: اسید هیالورونیک درمان نهایی برای خشکی شدید پوست است. این کوکتل به تدریج پوست را سفت و مرطوب می‌کند و از پوست در مقابل از دست دادن رطوبت محافظت می‌کند.
 5. کوکتل رفع اسکار فیوژن F-MESOMATRIX: جهت رفع اسکار و ترک‌های پوستی است و منجر به بازیابی ظاهر طبیعی پوست می‌گردد.

مزوتراپی صورت برند BCN اسپانیا

 1. کوکتل پایه BASE BCN: کوکتل مزو بیس یا پایه BCN علاوه بر جلوگیری از پیری پوست، باعث آبرسانی و بهبود خاصیت کشسانی پوست خواهد شد. این کوکتل برای استفاده در انواع پوست مناسب است.
 2. کوکتل آبرسان REVITA-HA BCN: این کوکتل دارای غلظت بالایی از هیالورونیک اسید و یک آبرسان قوی است. همچنین در درمان چین و چروک و بهبود بافت و خاصیت کشسانی پوست بسیار موثر است.
 3. کوکتل کلاژن ساز ECQ10 BCN: این کوکتل پوست را سفت و صاف تر می‌کند و با دارا بودن کلاژن فعال به عنوان یک ترمیم کننده عمل می‌کند.
 4. کوکتل ضد لک MELANO BCN: کوکتل روشن کننده و ضدلک BCN با خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی‌ای که دارد سبب رفع لک‌های پوستی، بازیابی درخشندگی و مهار ملانین و تولید لک‌های تازه پوستی می‌شود.
 5. کوکتل سفت کننده پوست TENSIS BCN: این مزو صورت باعث تقویت بافت و سفت شدن پوست و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می‌گردد. هدف اصلی این کوکتل مبارزه با افتادگی پوست است.

مزو صورت برند بایو اسکین اسپانیا

 1. کوکتل لیفتینگ بایو اسکین REVITALIFTPRO: این کوکتل احیا کننده پوست، با آبرسانی فوری پوست با روند پیری پوست مبارزه می‌کند و بر روی لیفتینگ پوست تمرکز می‌کند.
 2. کوکتل روشن کننده پوست بایو اکسین BRIGHTPRO: یکی از بهترین کوکتل‌های ترمیم کننده و روشن کننده پوست‌های مستعد لک‌های تیره است که با تغییرات حاصل از افزایش سن مقابله می‌کند و به جوان‌سازی و آب‌رسانی آن می‌پردازد.
 3. کوکتل درمان اسکار بایو اسکین SCARPRO: این محلول با استفاده از مواد مغذی، آنتی باکتریال و آنتی اکسیدان بهبودی پوست را تسریع می‌کند و جوش‌ها و التهابات را کاهش می‌دهد.
 4. کوکتل آبرسان بایو اسکین HYALURONIC: دارای تکنولوژی جدیدی از هیالورونیک اسید است که طبق ادعای بایو اسکین نسبت به دیگر کوکتل های آبرسان عملکرد بهتری دارد. همچنین خاصیت کشسانی پوست را بهبود می‌بخشد.
 5. کوکتل چین و چروک بایو اسکین BOTULOPEPTIDE: به علت انقباض مداوم عضلات چین و چروک در مرور زمان ایجاد می‌شوند. این کوکتل یک درمان حرفه‌ای است که چین و چروک ناشی از انقباضات عضلانی را هدف قرار می‌دهد.

کوکتل مزو صورت مزو لایک اسپانیا

 1. کوکتل جوانساز مزو لایک TOPAGE: یک ترکیب بسیار قوی از آبرسان و ترمیم کننده است که برای پوست‌های آسیب دیده و کدر مناسب است. همچنین برای بهبود چین و چروک و بافت پوست موثر است.
 2. کوکتل بوتولاکس مزو لایک BOTOLAX: این کوکتل همانطور که از نامش پیدا است اثراتی شبیه به بوتاکس دارد که سبب رفع خطوط کم عمق اطراف چشم، پشت لب و صورت می‌گردد و به صورت کلی چین و چروک را کاهش می‌دهد.
 3. کوکتل روشن کننده و ضد آکنه مزولایک BRIGHTENING ANTI-ACNE: این کوکتل مناسب پوست‌های چرب یا مستعد آکنه است و به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کند و به محو شدن لک‌ها و روشن شدن پوست کمک می‌کند.
 4. کوکتل لیفت مزو لایک LIFT +: تمرکز این کوکتل بر روی جوانسازی شدید صورت، لیفتینگ و ترمیم پوست است. این کوکتل با بازگرداندن خاصیت کشسانی طبیعی بین سلولی با روند پیری پوست مبارزه می‌‌کند.
 5. کوکتل اسکار مزو لایک SCAR: این مزو با علائم ترک‌های پوستی و اسکار مقابله می‌کند و وظیفه اصلی آن ترمیم و بازسازی پوست آسیب دیده است. این کوکتل حاوی دو ماده فعال دکسپاتنول و الاستین است که برای بهبود فیبرهای کلاژن ضروری هستند.

مزو صورت درماهیل کره جنوبی

 1. کوکتل جوانساز درماهیل SR: این کوکتل مانند دیگر کوکتل‌های جوانساز با روند پیری پوست مبارزه می‌کند و همچنین جهت جلوگیری از ایجاد چین و چروک نیز موثر است.
 2. کوکتل آبرسان درماهیل HSR: این کوکتل دارای هیالورونیک اسید بوده و خاصیت آبرسانی فوری پوست را دارد. همچنین به لطف این عنصر با روند پیری پوست و ایجاد چین و چروک نیز مقابله می‌کند.
 3. کوکتل روشن کننده پوست درماهیل SB: این کوکتل رنگدانه‌های پوستی را کنترل می‌کند. هدف اصلی آن روشن کنندگی پوست و مقابله با لک‌های پوستی است.

ماندگاری مزوتراپی لک صورت|مدت اثر مزوتراپی صورت

در حالت کلی، ماندگاری مزوتراپی برای لک صورت در همه افراد یکسان نیست. میزان ماندگاری این روش، با توجه به شرایط پوستی و بدنی افراد، سبک زندگی، رعایت نکات و مراقبت بعد از مزوتراپی صورت، در افراد مختلف متفاوت می باشد.
استفاده از رژیم های غذایی و ورزشی مناسب و عادات سالم زندگی، می تواند به میزان زیادی در ماندگاری مزوتراپی روشن کننده، لک، جای جوش و آکنه و همه انواع مزوتراپی موثر باشد.

مزوتراپی لک

نتیجه گیری

رسیدگی به پوست را در اولویت قرار بده چون نمایی از شادابی و سلامت توست. اگر پوست شما دارای لک است و خواستار پوستی سالم و بدون لک هستید مزوتراپی برای لک صورت یکی از روش‌های درمانی قوی است. مزوتراپی در مقایسه با سایر درمان‌های لک صورت بیشترین اثر‌گذاری و کمترین معایب را دارد. این روش علاوه بر تأثیر روی لک صورت مزایای خیلی بیشتری نیز دارد که باعث زیبایی بیشتر پوستتان می‌شود. برای اطلاع از قیمت آمپول مزوتراپی صورت توسط متخصص پوست از راههای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.همکاران ما در مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی، آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان، خواهند بود.

سوالات و نظرات خود را راجع به این مقاله در قسمت دیدگاه‌ها بنویسید .. حتما پاسخ خواهیم داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن