درمان لک صورت با مزوتراپی

درمان لک صورت | از بین بردن لک صورت و چین و چروک پوست با مزوتراپی

مزوتراپی برای درمان لک های صورت

چهره زیبا و پوستی بدون لک، جوش و جای زخم و چین و چروک، آرزوی همه افراد و مخصوصا خانم هاست. درواقع پوست تمیز و صاف همیشه بر جذابیت شما خواهد افزود و احساس اعتماد به نفس را نیز در شما، بالا خواهد برد.
لک ها و چین و چروک های روی پوست صورت، گردن، شانه ها و دست ها، اغلب جزء نگرنی های ما هستند و همیشه به دنبال راه حلی برای برطرف کردن انها هستیم. استفاده از ماسک های مختلف، کرم ها، مکمل های پوستی، درمان خانگی لک های صورت و همچنین درمان خانگی برای چین و چروک های صورت و … . همگی ممکن است در بهترین حالت، تا حدودی این مشکل را برطرف کنند.
راه حل مفیدی که این روز ها برای حل این مشکل وجود دارد، استفاده از مزوتراپی برای درمان لک و از بین بردن چین و چروک های صورت می باشد. روشی بدون درد و خونریزی است که از طریق کمک به سلامت پوست و رساندن مواد مغذی به آن، علاوه بر درمان لک های صورت و چین و چروک ها، به بهبود رنگ پوست و جوانسازی آن، کمک خواهد کرد.
در مزوتراپی، مواد مغذی و مورد نیاز پوست مانند ویتامین ها، اسید های آمینه، آنتی اکسیدان ها و عصاره گیاهان و همچنین برخی مواد مفید دیگر، از طریق تزریق وارد پوست می شوند و علاوه بر تغذیه پوست و آبرسانی به آن، شرایط پوست را بهبود می بخشند.

درمان لک های صورت

لک های صورت ناشی از چیست ؟

لک های صورت، مناطق تیره تر در سطح پوست هستند که معمولا به رنگ های قهوه ای روشن تا تیره می باشند. پراکندگی انها نیز در همه جای صورت یکسان نمی باشد و ممکن است در برخی نقاط، بیشتر از نقاط دیگر باشند.
معمولا این لکه ها به دلیل قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب، تغییرات هورمونی در بارداری، استفاده از برخی داروهای حساسیت زا، استفاده از مواد آرایشی بی کیفیت و یا افزایش سن به وجود می آیند.

علت لک های صورت

مزوتراپی برای درمان لک های صورت چگونه است؟

در استفاده از مزوتراپی برای درمان لک های صورت و درمان لک و پیس پوست و از بین بردن لکه های قهوه ای روی صورت و دست، محلول مخصوص مزوتراپی که شامل مواد مغذی و مفید برای پوست می باشد، از طریق انجام تزریق هایی وارد پوست می شود.

با شروع تزریقات و ورود سوزن ها به پوست صورت یا دست، بدن ان را به عنوان آسیبی شناخته و شروع به تولید کلاژن و الاستین در نواحی تزریق شده می پردازد.
بنابراین، علاوه بر رساندن مواد بسیار مفید و مغذی به پوست، تحریک برای کلاژن سازی هم صورت می گیرد و بدین ترتیب، پوست علاوه بر بازسازی نواحی مورد نظر، به رفع لک های پوستی و برطرف کردن چین و چروک ها خواهد پرداخت.
مزوتراپی می تواند به صورت دستی و یا توسط دستگاه انجام شود. در روش دستی، تزریق ها به صورت تک عددی و تنها با حرکت دست انجام خواهند شد، اما در استفاده از دستگاه، ممکن است چند تزریق همزمان با هم صورت گیرد.

مزوتراپی برای درمان لک صورت

درمان چین و چروک صورت

برای برطرف کردن چین و چروک های صورت هم می توانید روی استفاده از مزوتراپی، حساب کنید. همانطور که گفته شد، زمانی که کوکتل های مغذی را وارد پوست می کنیم، در واقع به آن فرصت ترمیم و جوانسازی پوست را می دهیم.

بنابراین، علاوه بر آبرسانی پوست، در اینجا نیز با تولید کلاژن و الاستین، نتایج به رفع چین و چروک پوست و شفاف سازی و جوانسازی آن، خواهد رسید.

رهایی از لک و چین و چروک صورت

آیا مزوتراپی لک و چین و چروک صورت درد دارد ؟

مزوتراپی در دسته روش های بدون درد قرار می گیرد. اگرچه در این روش از سوزن هایی برای تزریق استفاده می شود، اما این سوزن ها بسیار نازک بوده و در لایه های خیلی عمیق پوست وارد نمی شوند. همگی تزریق ها در عمق 1 تا 4 میلیمتری پوست انجام خواهند شد که به آن لایه درم نیز می گویند.
علاوه بر آن، قبل از شروع این روش، غالبا از کرم های بی حس کننده موضعی بر روی نواحی مورد نظر استفاده خواهد شد که هر گونه احساس دردی را از بین خواهد برد.

رفع لک پوست

آیا مزوتراپی لک صورت را از بین می برد ؟

بله، مزوتراپی با رساندن مواد بسیار مفید و مغذی به پوست و از طریق تحریک کلاژن سازی، علاوه بر بازسازی نواحی مورد نظر، به رفع لک های پوستی و برطرف کردن چین و چروک ها خواهد پرداخت.

چه کسانی می توانند مزوتراپی لک صورت را انجام دهند ؟

همه افرادی که دارای لک های پوستی روی پوست صورت و دستانشان هستند، می توانند از این روش استفاده کنند.

چه کسانی نباید مزوتراپی لک صورت را انجام دهند ؟

انجام مزوتراپی، برای افراد دارای دیابت، افراد باردار یا مادران شیرده و افرادی که از بیاری های نقص سستم ایمنی رنج می برند، به هیچ وجه مناسب نمی باشد.
همچنین افرادی که از داروهای خاصی استفاده می کنند و در حال طی دوره درمان هستند، حتما باید قبل از انجام این روش، با پزشک متخصص مشورت نمایند.

درمان لک و پیس پوست

مزایای مزوتراپی لک صورت

• روشی غیر تهاجمی است.
• روشی بدون درد و خونریزی است.
• در مدت کوتاهی لک ها را از بین خواهد برد.
• علاوه بر از بین بردن لک صورت، جوانسازی و آبرسانی را نیز انجام می دهد.
• در مقایسه با سایر روش ها، مقرون به صرفه می باشد.
• بعد از انجام این روش، نیازی به استراحت نخواهید داشت. می توانید پس از هر جلسه، به انجام ادامه فعالیت های روزانه تان بپردازید.

مزایای مزوتراپی لک صورت

فیلم مزوتراپی لک صورت

عوارض مزوتراپی لک صورت

مزوتراپی برای برطرف کردن لک های صورت، عوارض خاصی را به دنبال نخواهد داشت. بعد از هر جلسه ممکن است پوست شما کمی قرمز و یا متورم شود و یا در نواحی تزریق شده احساس خارش نمایید. این علائم کاملا طبیعی و نرمال هستند.

عوارض مزوتراپی لک صورت

مراقبت های بعد از مزوتراپی لک صورت

بعد از انجام مزوتراپی لک و چین و چروک صورت، باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب بپرهیزید و در مواقع خارج شده از منزل، حتما از محصولات ضد آفتاب و یا حتی کلاه های لبه دار استفاده کنید.
همچنین باید در طول دوره درمان از مصرف مشروبات الکلی و سیگار نیز تا حد امکان پرهیز نمایید.
در صورت استفاده از داروهای خاص، حتما با پزشک متخصص مشورت نمایید.

ماندگاری مزوتراپی لک صورت

ماندگاری اثرات مزوتراپی برای درمان لک های صورت، تا میزان زیادی، به سبک زندگی افراد و رعایت کردن موارد بعد از انجام این روش، بستگی خواهد داشت. همچنین شرایط پوستی و بدنی افراد و میزان و شدت لک ها و چین و چروک ها نیز در ماندگاری مزوتراپی، موثر می باشد.

برای داشتن نتایج دائمی و مطلوب، توصیه می شود علاوه بر رعایت موارد و مراقبت های بعد از انجام این روش، افراد از رژیم های تغذیه ای و ورزشی مناسب نیز استفاده نمایند.

ماندگاری مزوتراپی لک صورت

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت، در همه افراد یکسان نیست. تعداد جلسات تنها پس از بررسی شرایط فردی هر شخص و تنها توسط پزشک متخصص تعیین خواهد شد.

هزینه مزوتراپی لک صورت

هزینه مزوتراپی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. با توجه به شرایط هر فرد و میزان مواد مورد نیاز برای مزوتراپی، و همچنین تعداد جلسات تعیین شده از سوی پزشک، هزینه مزوتراپی برای افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه ها می توانید با مشاورین ما در مرکز تخصصی مزوتراپی تهران، تماس حاصل نموده و از طریق مشاوره با کارشناسان ما، اطلاعات لازم در خصوص انواع مزوتراپی را کسب نمایید.

تخفیف مزوتراپی لک صورت

مرکز تخصصی مزوتراپی شمال تهران، با بهره گیری از پزشکان بنام و کادری مجرب، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان، در خصوص تمامی روش های مزوتراپی می باشد.

برای بهره مندی هر چه بیشتر شما عزیزان از خدمات ین مرکز، برای انواع مزوتراپی صورت، مزوتراپی لاغری، مزوتراپی غبغب، مزوتراپی سلولیت و …. تخفیف هایی در نظر گرفته شده است.

شما می توانید از طریق تماس با مرکز و ارتباط با کارشناسان ما، اطلاعات لازم در خصوص تخفیف های ارائه شده را کسب نمایید.

تخفیف مزوتراپی لک صورت

مرکز تخصصی مزوتراپی تهران

مرکز تخصصی مزوتراپی شمال تهران، با استفاده از جدید ترین دستگاهها و متد های روز دنیا و با بهره گیری از پزشکان متخصص و کادری مجرب، مفتخر به ارائه کلیه ی خدمات پوست و مو و زیبایی و انواع مزوتراپی می باشد.
برای آشنایی بیشتر با این مرکز تخصصی و خدمات ما، از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن